De troffel

Dinsdag 14 sept j.l. is Mevr. Warner-Eggink, dochter van ds Eggink, zie onderstaand bericht, bij ons in de kerk geweest om de troffel,

die gebruikt is door haar vader bij de steenlegging van onze kerk op 31 mei 1954, terug te schenken aan onze kerk. Samen met haar man en oudste dochter kwam ze op bezoek om deze troffel te overhandigen. Via Fokko Kuipers, onze archivaris, heeft ze contact gezocht en een afspraak gemaakt voor deze overhandiging. Samen met Fokko en Hilly Popken ouderling, is deze in grote dank in ontvangst genomen. Ze waren ook blij verrast dat de kerkzaal zo prachtig verbouwd was. Ook was er natuurlijk even een kijkje in de kerkenraadkamer waar het portret van ds Eggink hangt tussen alle andere voorgangers die bij ons geweest zijn.

                         

 

 

 

Op deze foto mevr. Warner-Eggink, dochter van ds Eggink, bij de steen die door haar vader is gelegd.

                                                                                                      Hilly Popken, ouderling vieren.