Herinrichting kerk 3

Voortgang herinrichting per 15 november

Morgen start alweer de achtste week van de herinrichtingswerkzaamheden. De afgelopen 2 weken is het plafond geschilderd door de schilder en zijn door onze vrijwilligers met een verbluffende snelheid de betonnen raamkozijnen geverfd. Ook in de hal wordt de vernieuwing al zichtbaar door witte plafondplaten met ledverlichting die al voor een flink deel zijn aangebracht . Het tegelwerk in de herentoiletten wordt uitgevoerd door André Pol en vordert gestaag. Ook is, minder zichtbaar, allerlei bekabeling aangebracht voor de geluidsvoorzieningen en internet toegang op de verschillende plaatsen in de kerkzaal en de Drieklank. Komende weken beginnen we met het schilderwerk van de houten kozijnen en deuren en ronden we naar verwachting het schilderwerk van de stiltehoek en de achterwand van het podium af. Ook wordt de nieuwe verlichting geïnstalleerd in de kerkzaal.

Zoals het er nu uitziet kan het orgel mogelijk toch nog voor de Kerst weer in elkaar worden gezet en is misschien de kerkzaal vanaf 20 december al bruikbaar. Of het allemaal gaat lukken hangt af van tijdige levering van materialen en beschikbaarheid van voldoende personeel bij leveranciers. Vanaf nu zal van week steeds meer de nieuwe inrichting zichtbaar worden; kom gerust een kijkje nemen als er gewerkt wordt!