Agenda kerkdiensten

 

 

 

December

Voorganger

Muziek /

Organist

Beamist

KND

Bijzonderheden

Collectes

Bloemen wegbrengen

Zo 2 december

10.00 uur

Ds. L. v.d. Veer

Oosterhesselen

Mans Kuipers

 

Gert Stolte

Hilde Rotmensen

1e adventszondag

Paars

1e Diaconie

2e Kerk

F. Eising –

Kremers

 

 

 

 

 

 

 

Zo 9 december

10.00 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

 

Irma Zuur

 

Wilma Visser

Harma Stevens

2e adventszondag

Paars

Doopdienst

Kerk

R. Frensen –

Boer

 

 

 

 

 

 

 

Zo 16 december

10.00 uur

Ds. W. Hordijk – Van der Zwaag

Aalden

Erik Nijzink

 

Hans Jansen

Wilma Visser

3e adventszondag

Paars

Diaconie

I.Lubberts –

Kamman

 

 

 

 

 

 

 

Zo 23 december

10.00 uur

Ds. J. Lambers – Niers

Coevorden

Mans Kuipers

 

Hans Regeling

Ingrid Pol

4e adventszondag

Paars

Kerk

L. v.d. Kooi –

Plantenga

 

 

 

 

 

 

 

Ma 24 december

21.30 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

 

Hans de Graaf

 

Wilma Visser

 

Kerstnachtdienst

Kerstnachtcollecte

 

 

 

 

 

 

 

 

Di 25 december

10.00 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

 

Irma Zuur

 

Marturia

 Anke Kamman

Hilde Rotmensen

1e Kerstdag

 

Wit

KIA

Kinderen in de knel

 

Zo 30 december

10.00 uur

Eigen leden

Top 2000 dienst

 

 

 
Top 2000 band  o.l.v. Karin Heeling

Hans Regeling

Geen KND

Duodienst met Gees

Wit

Diaconie

M. Dubbelhuis –

Hoiting

Ma 31 december

19.30 uur

Dhr. G. Stevens

Aalden

Mans Kuipers

 

Gert Stolte

 

Oudejaarsdag

Vesper

Wit

Kerk

 

 

Januari

Voorganger

Muziek /

Organist

Beamist

Bijzonderheden

Collectes

Bloemen

wegbrengen

Zondag 6 januari

10.00 uur

Mevr. H. Popken – Kamman

Aalden

Erik Nijzink

 

Wilma Visser

Nieuwjaarsdienst

Vanaf 9.30 uur koffie, thee en limonade met een rolletje

Wit

1e Diaconie

2e Kerk

T. Lanting - Oldengarm

 

 

 

 

 

 

Zondag 13 januari

10.00 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

Irma Zuur

 

Hans Jansen

Maaltijd van de Heer

Wit

Avondmaalscollecte

H. van Olst - Strijker

 

 

 

 

 

 

Zondag 20 januari

10.00 uur

Ds. W. Hordijk –

van der Zwaag

Aalden

 

Mans Kuipers

 

Gert Stolte

Groen

Kerk

W. Hordijk –

Van der Zwaag

 

 

 

 

 

 

Zondag 27 januari

10.00 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

 

Hans de Graaf

 

Wilma Visser

Doorstartzondag

Groen

Diaconie

A.Feunekes –

Oldengarm