Agenda kerkdiensten

 

 

Juni

Voorganger

Muziek / Organist

Beamist

Bijzonderheden

Collectes

Bloemen wegbrengen

Zondag 2 juni

10.00 uur

Ds. H.J. Marsman

Losser

Erik Nijzink

 

Hans Jansen

Wit

1e Diaconie

2e Kerk

R. Kamps –

Zandbergen

Zondag 9 juni

10.00 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

Hans de Graaf

 

Hans Regeling

1e Pinksterdag

Gezamenlijke dienst met Hervormde Kerk (Aalden)

Doop- en belijdenisdienst

Rood

KIA zending

G. Sulman - Molema

Zondag 16 juni

10.00 uur

 

Ds. H.C. Cohen Stuart – Fens

Oosterhesselen

Erik Nijzink

 

Gert Stolte

Wit

Maaltijd van de Heer

Avondmaalscollecte

M. v.d. Kooi –

Plantenga

Zondag 23 juni

10.00 uur

 

Ds. B. Breunesse

Aalden

Erik Nijzink

 

Anke Kamman

Groen

KIA collecte

 

 

R. Frensen –

Boer

Zondag 30 juni

10.00 uur

Ds. G.H. Olsman

Soest

Erik Nijzink

 

Wilma Visser

Groen

Diaconie

M. Dubbelhuis-

Hoiting

 

Juli

Voorganger

Muziek / Organist

Beamist

Bijzonderheden

Collectes

Bloemen wegbrengen

Zondag 7 juli

10.00 uur

 

Leiding kindernevendienst

Erik Nijzink

 

Hans Jansen

Wit met regenboog

Kinderdienst

1e Kindernevendienst

2e Kerk

T. Lanting –

Oldengarm

Zondag 14 juli

10.00 uur

 

Ds. B. Breunesse

Aalden

Ds. B. de Groot

Zweeloo

 

Zuidenveldtentdienst

Groen

 

H. v. Olst –

Strijker

Zondag 21 juli

10.00 uur

 

Ds. W. Hordijk –

van der Zwaag

Aalden

 

 

Hans Regeling

Groen

Diaconie

W. Hordijk –

v.d. Zwaag

Zondag 28 juli

10.00 uur

 

Ds. B. Breunesse

Aalden

 

 

Gert Stolte

Groen

Kerk

A .Feuekes –

Oldengarm

 

Augustus

Voorganger

Muziek /

Organist

Beamist

Bijzonderheden

Collectes

Bloemen wegbrengen

Zondag 4 augustus

10.00 uur

Ds. L. van der  Veer

Oosterhesselen

 

 

Wilma Visser

Groen

1e Diaconie

2e Kerk

R. Kamps –

Zandbergen

Zondag 11 augustus

10.00 uur

Ds. H.C. Cohen Stuart – Fens

Oosterhesselen

 

 

Gert Stolte

Groen

KIA Werelddiaconaat

M. Dubbelhuis-

Hoiting

Zondag 18 augustus

10.00 uur

Mevr. H. Popken – Kamman

Aalden

 

 

Wilma Visser

Groen

Kerk

L .v.d. Kooi –

Plantenga

Zondag 25 augustus

10.00 uur

Dhr. G. Stevens

Aalden

 

 

Hans Regeling

Groen

Diaconie

R. Frensen –

Boer

 

September

Voorganger

Muziek

Organist

Beamist

Bijzonderheden

Collectes

Bloemen wegbrengen

Zondag 1 september

10.00 uur

Ds. G.G. Rohaan – van der Kamp

Bergentheim

 

 

Hans Jansen

Groen

1e Diaconie

2e Kerk

A. Kamman –

v.d. Brink

Zondag 8 september

10.00 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

Ds. B. de Groot

Zweeloo

 

 

 

 

Groen

Gezamenlijke dienst met Hervormde Kerk

(Zweeloo)

Specifieke gezamenlijke bestemming

(Wilde Ganzen?)

T. Lanting –

Oldengarm

Zondag 15 september

10.00 uur

Ds. W. Hordijk –

van der Zwaag

Aalden

 

 

Hans Jansen

Wit

Vredesweek 15 september t/m 23 september

Maaltijd van de Heer

Avondmaalscollecte

H .v. Olst –

Strijker

Zondag 22 september

10.00 uur

Ds. B. Breunesse

Aalden

 

 

Hans Regeling

Groen

Startzondag

PKN Vredesweek

W. Hordijk –

v.d. Zwaag

Zondag 29 september

10.00 uur

Ds. D. Boekema

Putten

 

 

Anke Kamman

Groen

Kerk

A.Feunekes –

Oldengarm